Lokální produkty a dárky s příběhem, kterým vdechli duši umělci z Česka. #jezatimcech

NÁŠ PŘÍBĚH?

Jsme Češi, kteří se více než 5 let snaží měnit obraz centra Prahy tím, že ukazujeme, co vše krásné umí vytvořit ty naše #zlateceskerucicky.
Naším cílem je prodávat kvalitní české #produktyspribehem.


Všechny naše dodavatele známe a víme, že #jezatimcech!
Pro mnohé z nich jsme klíčovým odběratelem a zástupcem v prodeji.


Zastupujeme široké spektrum umělců a tvůrců.
Nabízíme nejen tradiční řemeslnou výrobu, ale i moderní mladou tvorbu z celé České republiky.


Přijďte a poznávejte s námi příběhy.
Těšíme se na vás.
Tým LOCAL ARTISTS


ABY SLOVA NÁSLEDOVALY I ČINY

Myšlenka projektu LOCAL ARTISTS vznikla v hlavách autorů projektu při jejich téměř každodenním působení v centru Prahy, kde se potkávali se záplavou suvenýrových obchodů, které nemají s českou tradiční výrobou mnoho společného. Ještě na konci 90tých let bývala Praha plná řemeslných obchůdků, které přispívaly k její atmosféře a rozličnosti nabízených výrobků. Ty však byly postupně vytlačovány a nahrazovány obchody bez ducha, s genericky se opakujícím sortimentem. Tento stav a nutkání změnit ho, vyústily před pěti lety k otevření naší první provozovny.


ABY PRODEJNY MOHLY VYPRÁVĚT

Prezentace jednotlivých produktů je často doplněna o ukázku výroby užitím fotodokumentace nebo videa z výrobního procesu. O další informovanost návštěvníků obchodů se stará tým vždy proškolených zaměstnanců, kteří jsou díky znalosti jednotlivých produktů, jejich výroby a propojení s příběhy jednotlivých výrobců schopni odpovědět na jakékoliv případné dotazy nebo zájem zákazníků. Výjimečný design prodejních míst má pak na starost  náš vlastní tým mladých českých designérů, kteří stejně jako tvůrci projektu chtějí přispět k navrácení české tváře centru města.


ABY POD LAMPOU NEBYLA TMA

Velmi si ceníme a vážíme spolupráce s lokálními výrobci a umělci, kteří dodávají své výrobky do našich obchodů. Věříme ve filozofii „win-win“, kdy má být kooperace prospěšná oběma stranám. V našem případě to znamená možnost unikátní a vkusné prezentace Prahy a České republiky návštěvníkům metropole a v případě našich dodavatelů obnovení poptávky po jejich výrobcích a mnohdy i záchranu fungování řemesel, která by v opačném případě jen těžko přežívaly.

#JEZATIMCECH

Český obchod. Český tvůrce. Český dárek.
LOCAL ARTISTS.

PŘÍBĚH

Znát a předávat znalosti o výrobku a jeho tvůrci znamená vdechnout mu duši. Vyprávět příběh.

TRADIČNÍ I MODERNÍ

Produkty reprezentující českou tvořivost. Tradiční nebo moderní? U nás najdete oboje.

8 – 4 – 90

Na čem stavíme? 8 let zkušeností, 4 prodejny,
90 zastoupených českých tvůrců.