Vkusný a užitečný suvenýr

Skrze věrné repliky kapesních hodinek, které byly před 100 léty nedílnou součástí běžného života, můžete dát jejich budoucím majitelům znovu zažít pocit potěšení, lehkého úžasu a snad i vyjímečnosti při každém jejich otevření... 

Na stránkách společnosti Local Artists najdete kompletní nabídku mechanický hodinek Prague Old Timer, dále zde můžete zakoupit unikátní balíčky jak s mechanickými tak i quartzovými hodinkami. V případě dotazů na odběr nad 10ks hodinek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu info@localartists.cz

VYBÍREJTE V E-SHOPĚ


TŘI EDICE

Design hodinek je spjat s českými architektonickými nebo technickými skvosty. První z edic je inspirována astronomickým číselníkem Pražského orloje, který nemine žádný návštěvník Prahy již více než 600 let, druhá z edic je inspirována Katedrálou sv. Víta na Pražském hradě a jejími unikátními okenními rozetami, a třetí z edic je inspirována secesí, stylem, který na prolomu 19. a 20. století ovlyvňoval nejen architekturu západní civilizace, ale i běžný život - oblečení, nábytek, doplňky a v neposlední řade šperky.


FUNKČNÍ REPLIKA

Co to znamená? Že tyto hodinky nejsou jenom ozdoba, ale také spolehlivý měřič času. V kamenných prodejnách LOCAL ARTISTS si můžete vybírat mezi hodinkami mechanickými (natahovacími) a quartz (na baterku). V e-shopu nabízíme pouze mechanickou variantu. 

Mechanické hodinky mají jednodenní strojek, tzn. když se je rozhodnete vzít a plně je natáhnete, pobeží vám 24 hodin. Do quartzových hodinek se používá klasická baterie jako do náramkových hodinek.


JEDNOTLIVĚ I V BALÍČKU

Hodinky si můžete vybírat po jednom kousku. Záleží na vkusu i preferencích, ale většinou pánové preferují větší a střední velikost a dámy střední a nejmenší. Quartzové hodinky jsou i součástí předpřipraveného dárkového Pražského balíčkukterý naleznete v našem e-shopu. Balíček je oblíbenou variantou obzvlášť v případě dárku pro oficiální návštěvu Prahy. Další balíčkovou variantou je Balíček pro dva, který hezky poslouží při významných příležitostech nejedné dvojici.

#JEZATIMCECH

Český obchod. Český tvůrce. Český dárek.
LOCAL ARTISTS.

PŘÍBĚH

Znát a předávat znalosti o výrobku a jeho tvůrci znamená vdechnout mu duši. Vyprávět příběh.

TRADIČNÍ I MODERNÍ

Produkty reprezentující českou tvořivost. Tradiční nebo moderní? U nás najdete oboje.

8 – 4 – 90

Na čem stavíme? 8 let zkušeností, 4 prodejny,
90 zastoupených českých tvůrců.